MEZ, a.s. Nedvědice

Přijme pracovníky pro tyto pozice:

Obráběči kovů

·      Soustružník (konvenční i CNC)
·      Karuselář
·      Frézař
·      Brusič (naplocho a nakulato)
·      Vrtař

Pracovník montáže

Náplň práce:

·      montáž a kompletace výrobků (čerpadla, míchadla, elektromotory)

Vedoucí výroby

·      Zodpovědnost za nové projekty, dohled a kontrolu
·      Rozpracování, příprava, plánování
·      Koordinace a eliminace problémů
·      Dodržování termínů, optimalizace a úspory
·      Analýzy a reporty pro vedení společnosti

·      Zodpovědnost a dohled nad denními aktivitami
·      Koordinace s výrobou vedoucí k vyšší efektivitě nastavování norem

Požadavky:
·      VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického, popř. ekonomického směru, praxe v řízení výroby
·      5 let praxe z výrobní společnosti podmínkou
·      Praxe s vedením lidí, manažerské schopnosti

·      Velmi dobrá komunikace, stresu-odolnost, kritický nadhled
·      MS Office - pokročilá znalost
·      Zkušenost s vedením projektů

Nabízíme:
·     roční bonusy
·      závodní stravování
·      finanční ohodnocení odpovídající funkci, dosaženému vzdělání a odvedené práci

Mistr strojírenské výroby

·      Organizace činnosti střediska strojírenské výroby
·      Řízení výrobních pracovníků, rozdělování práce
·      Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků svěřeného úseku
·      Koordinování technologického procesu výroby
·      Dobrá znalost práce na PC
Požadavky:
·      SŠ vzdělání strojírenského zaměření
·      Praxe na obdobné pozici podmínkou
·      Zkušenosti s vedením týmu

Svářeč kovů

Požadavky:
·      Vyučení v oboru
·      Platný svářečský průkaz

Nabízíme:

·      Dlouhodobé a perspektivní zaměstnání
·      Práce pouze na jednu směnu
·      Závodní stravování
·      Finanční ohodnocení odpovídající praxi, dosaženému vzdělání a odvedené práci

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na : info@mez.cz nebo na adresu:
MEZ, a.s. Nedvědice, 592 62 Nedvědice, tel.č.: 566 592 114.

Kontakt

MEZ, a.s.

592 62 Nedvědice
Czech Republic

IČ: 25309331
DIČ: CZ25309331

tel.: + 420 566 592 114
fax: + 420 566 592 110